Jacob Sobota logo

Portfolio

projekty, które stworzyłem

Portfolio

Portfolio

Portfolio

Słowem wstępu

Mam na imię Jacob, zajmuję się tworzeniem stron internetowych od 2013 roku. Moją główną specjalnością są strony oparte na systemie Wordpress CMS oraz Nuxt.js. Mam spore doświadczenie w przygotowaniu optymalnych stron pod SEO (zaczynałem karierę IT od bycia specjalistą SEO), więc strony które tworze, tworzę tak by były przygotowane pod przyszłą współpracę z agencją lub freelancerem SEO/SEM. Wszelkiego rodzaju sklepy internetowe, czy bardziej zaawansowane strony, gdzie ja tworzę warstwę front-end, a ktoś inny backend również nie stanowią żadnego problemu. Aktualnie mieszkam w Rzeszowie, niemniej jednak nie ma to większego znaczenia, gdyż wykonuję projekty dla klientów z całego globu. Jestem dostępny zarówno w kontakcie telefonicznym, jak również email; spotkania na Google Meet w celu ustalenia szczegółów również wchodzą w grę.

Kilka wykonanych projektów:

 • Osajda Studio logo

  Osajda Studio

  Wordpress

  Strona OsajdaStudio została wykonana przy pomocy Wordpress CMS oraz Oxygen. Design strony został przygotowany przez klientkę, więc głównym zadaniem było jego dostosowanie pod stronę. Strona z racji wykonania przy pomocy Oxygen jest lekka, a jej optymalizacja była bezproblemowa. Świetna, designerska strona.

 • Personal Smart Training logo

  Personal Smart Training

  Wordpress

  Strona Personal Smart Training została wykonana dla klienta, który sprzedaje kombinezony treningowe EMS. Strona posiada sklep, z wariantami produktowymi oraz tłumaczeniem za pomocą WPML. Na stronie znajduje się wiele informacji, a zarazem jest dość schłudnie poukładana dla zachowania najwyzszej czytelności.

 • The CryptoAnalyst logo

  The CryptoAnalyst

  Vue.js / Nuxt.js

  Strona w trakcie budowy, wykonana dla pasjonata świata kryptowalutowego.

 • BlockDown logo

  BlockDown

  Wordpress

  Strona Tureckiej firmy, zajmującej się organizacją największych wydarzeń z zycia kryptowalut, setki obserwujących, dynamicznie zmieniające się potrzeby zmusiły mnie do oparcia strony na Divi, dzięki czemu klient moze zmieniać sobie elementy strony na bieząco.

 • Eak logo

  Eak

  Wordpress

  Strona Tureckiej firmy, zajmującej się organizacją największych wydarzeń z zycia kryptowalut, setki obserwujących, dynamicznie zmieniające się potrzeby zmusiły mnie do oparcia strony na Divi, dzięki czemu klient moze zmieniać sobie elementy strony na bieząco.

 • IstanbulBlockchain logo

  IstanbulBlockchain

  Wordpress

  Strona Tureckiej firmy, zajmującej się organizacją największych wydarzeń z zycia kryptowalut, setki obserwujących, dynamicznie zmieniające się potrzeby zmusiły mnie do oparcia strony na Divi, dzięki czemu klient moze zmieniać sobie elementy strony na bieząco.

 • Louve logo

  Louve

  Wordpress

  Sklep internetowy oparty na systemie Wordpress oraz Woocommerce. Integracje płatności, pełna optymalizacja oraz przeróbka całego frontu woocommerce, po to by pasował idealnie pod koncept graficzny jaki dostałem od klienta.

 • Snook logo

  Snook

  Vue.js / Nuxt.js

  Strona stworzona dla firmy NFT, która stworzyła i rozwija grę bazującą na kryptowalutach oraz NFT. Świetny koncept graficzny, przełozenie go za pomocą tailwind CSS oraz Nuxt.js po to aby strona była szybka i responsywna.

 • Osnova logo

  Osnova

  Vue.js / Nuxt.js

  Front-end marketplace'u internetowego, który zrzesza wielu sprzedawców. Backend oparty na silniku Laravel, natomiast Front-end oparty na Nuxt.js i połączony za pomocą REST API z bazą sklepu. Strona wymagająca, z racji ilości uzytkowników sprawiła wiele frajdy podczas jej tworzenia.

 • Conjura logo

  Conjura

  Wordpress

  Strona firmy marketingowej, oparta na Oxygen i Wordpress. Strona jest dość mocno zoptymalizowana oraz zostało w niej zastosowanych wiele customowych rozwiązań, pisanych samodzielnie (bez wtyczek). Strona jest ciągle rozwijana, gdyz jest lead-generatorem dla firmy.

 • SP Trepcza logo

  SP Trepcza

  Wordpress

  Strona szkoły podstawowej, przygotowana dla Informatyczki w szkole, po to by była łatwo zarządzana ale jednocześnie elastyczna na tyle, by jej zmiana nie wymagała programistycznej wiedzy.

 • Cointelligence logo

  Cointelligence

  Wordpress / Vue.js / Nuxt.js

  Strona dla Izraelskiej firmy kryptowalutowej. Baza postawiona była najpierw na Wordpressie, a następnie za pomocą REST API przesłana na front Nuxt.js. Wordpress jednak przestał być optymalny przy ogromnym wzroście uytkowników i konienc końców został zastąpiony Laravelem, skrojonym pod wymagania.

 • Belle logo

  Belle

  Vue.js / Nuxt.js

  Front-end strony podpięty do Laravela na Backendzie. Strona bardzo designerska, wiele animacji, scrollowania oraz formularzy do wypełniania danych, potrzebnych do zasilenia silnika AI.

 • DealBook logo

  DealBook

  Wordpress

  Strona DealBook została wykonana przy pomocy Wordpress CMS oraz template Divi. Design strony został przesłany przez klienta, więc moim głównym zadaniem było jego odtworzenie. Strona pod względem multimedialnym jest bardzo duża, więc musiałem przejść przez szereg zabiegów optymalizacyjnych dla jej lepszego działania.

 • Olejki dōTERRA logo

  Olejki dōTERRA

  Wordpress

  Strona Olejki dōTERRA została wykonana przy pomocy Wordpress CMS oraz template Divi. Strona została przygotowana w ekspresowym tempie, by jak najszybciej dostosować się do dynamicznie wschodzącego rynku olejków eterycznych.

 • HitSanok logo

  HitSanok

  Wordpress

  Strona HitSanok została wykonana przy pomocy Wordpress CMS oraz template NaturaLife (wybrany przez klienta). Strona została odświeżona i odchudzona. Największym wyzwaniem, była integralność z poprzednią wersją, która zawierała szereg produktów oraz sztywno ustalonych linków, których nie można było zmieniać.

 • GrowMen logo

  GrowMen

  Wordpress

  Strona GrowMen została wykonana przy pomocy Wordpress CMS oraz template Divi. Design strony został przygotowany przeze mnie we współpracy z klientem. Strona zawiera rozbudowany formularz, który jest jej sercem.

 • CryptoVoucher logo

  CryptoVoucher

  HTML & CSS

  Strona CryptoVoucher została wykonana przy pomocy Nuxt.js. Moja część pracy opierała się na stworzeniu wersji HTML oraz CSS strony, która została następnie zaimplementowana do frameworka nuxt.js przez programistę firmy CryptoVoucher. Design został przygotowany przez klienta.

 • PatiGarg logo

  PatiGarg

  Wordpress

  Strona PatiGarg została wykonana przy pomocy Wordpress CMS oraz template Divi. Nie wykonałem tej strony w całości. Okazjonalnie zajmuję się jej administrowaniem, udoskonalaniem oraz naprawianiem błędów, które wymagają wiedzy technicznej. Ponadto strona została przeze mnie zoptymalizowana dzięki czemu szybciej działa.

 • Agroturystyka Dyle logo

  Agroturystyka Dyle

  Wordpress

  Strona Agroturystyka Dyle została wykonana przy pomocy Wordpress CMS oraz template Divi. Design strony został wymyślony na bieżąco, podczas współpracy z klientem. Brak większych skryptów samodzielnych do wykonania, strona typu wizytówka.

 • Heka Windows logo

  Heka Windows

  Wordpress

  Strona Heka Windows została wykonana przy pomocy Wordpress CMS oraz template Divi. Strona zbudowana w oparciu o projekt graficzny klienta. Brak większych skryptów samodzielnych do wykonania, strona typu wizytówka.

 • LemonUnit logo

  LemonUnit

  Wordpress

  Strona LemonUnit została wykonana przy pomocy Wordpress CMS oraz template Divi. Strona zawierała początkowo szereg animacje, który należało wdrożyć i zadbać o ich poprawne wyświetlanie w każdej rozdzielczości. Na stronie znajduje się kilka skryptów PHP i JS służących, np. do prezentacji slider'a z cytryną czy też pracowników firmy.

 • Eveline's Therapy logo

  Eveline's Therapy

  Wordpress

  Strona Eveline's Therapy została wykonana przy pomocy Wordpress CMS oraz template Divi, dzięki któremu właściciel strony z łatwością może dokonywać zmian. Projekt został przygotowany zarówno w wersji desktopowej, jak i mobilnej. Strona została specjalnie przygotowana pod względem estetycznym, by wpasować się w gust klientek salonu.

 • Minnie Kryminalistka logo

  Minnie Kryminalistka

  Wordpress

  Strona Minnie Kryminalistka została wykonana przy pomocy Wordpress CMS. Strona w głównej mierze koncentruje się na poprawnej optymalizacji zarówno prędkości jak i SEO. Optymalizacja SEO została wykonana na podstawie audytu zewnętrznego. Do strony została dodana wersja PWA.

Kontakt ze mną

Zapraszam do kontaktu pod numer: 794 685 375 lub na adres email: sobota.jacob@gmail.com