Jacob Sobota logo

Doświadczenie

gdzie pracowałem i co robiłem

Doświadczenie

Doświadczenie

Doświadczenie

Słowem wstępu

Mam na imię Jacob, zajmuję się tworzeniem stron internetowych od 2013 roku. Moją główną specjalnością są strony oparte na systemie Wordpress CMS oraz Nuxt.js. Mam spore doświadczenie w przygotowaniu optymalnych stron pod SEO (zaczynałem karierę IT od bycia specjalistą SEO), więc strony które tworze, tworzę tak by były przygotowane pod przyszłą współpracę z agencją lub freelancerem SEO/SEM. Wszelkiego rodzaju sklepy internetowe, czy bardziej zaawansowane strony, gdzie ja tworzę warstwę front-end, a ktoś inny backend również nie stanowią żadnego problemu. Aktualnie mieszkam w Rzeszowie, niemniej jednak nie ma to większego znaczenia, gdyż wykonuję projekty dla klientów z całego globu. Jestem dostępny zarówno w kontakcie telefonicznym, jak również email; spotkania na Google Meet w celu ustalenia szczegółów również wchodzą w grę.

Miejsca pracy:

 • Freelance logo

  Freelance

  Web developerMarzec 2015 - obecnie

  Pomiędzy pracą na stanowisku, a wolnym czasem wykonuje zlecenia na strony internetowe. Prowadzę działalność gospodarczą, dzięki której mam możliwość wystawiania faktur VAT za swoje usługi. Wykonałem wiele zleceń, które przyniosły mi doświadczenie w procesie tworzenia stron www. W sekcji portfolio znajduje się kilka prac nieobjętych klauzulą poufności.

 • Tylko logo

  Tylko

  Frontend DeveloperLuty 2021 - obecnie

  W firmie Tylko zajmuję się szeroko rozumianą warstwą frontend aplikacji webowej. Aktualny stack technologiczny to django, vue, nuxt oraz standardowo html/scss/js. Ogromna ilość klientów każdego dnia sprawia, że strona musi być zarówno optymalna pod względem jakości jak również i prędkości.

 • Cointelligence logo

  Cointelligence

  Web DeveloperSierpień 2018 - Styczeń 2021

  W Cointelligence zajmuję się tworzeniem rozwiązań web'owych dla grupy Cointelligence. Podstawa Wordpressa i duży nacisk na SEO sprawia, że warstwa front-end strony, musi być dograna w najdrobniejszych szczegółach by sprostać zarówno potrzebom licznych użytkowników portalu, jak również robotom Google'a. Praca rozwija moje umiejętności głównie w technologiach SEO, PHP oraz JS (Vue.js).

 • LemonUnit logo

  LemonUnit

  Web DeveloperSierpień 2018 - Styczeń 2021

  Jest to moja dodatkowa praca dla młodego i ambitnego software house'u, który nie boi się krótkich deadline'ów i ciężkiej pracy. Wykonałem pod okiem CEO już kilka większych i mniejszych projektów.Dzięki którym zdobyłem wiedzę z chociażby tworzenia aplikacji natywnych na telefony z wykorzystaniem Vue/React Native oraz aplikacji na desktopy z wykorzystaniem Electron.js.

 • G2A.COM logo

  G2A.COM

  Frontend developerStyczeń 2018 - Sierpień 2018

  Tworzenie aplikacji internetowych, takich jak G2A Loot oraz G2A Plus. Dzięki dynamicznemu wzrostowi firmy ilość jak i skomplikowanie zadań pozwoliło na powiększanie mojej wiedzy w procesie tworzenia zarówno stron jak i aplikacji internetowych. Przyszło mi również współpracować z wieloma doświadczonymi programistami, dzięki którym również podniosłem swoje umiejętności zarówno programistyczne, jak i miękkie.

 • G2A.COM logo

  G2A.COM

  Specjalista SEO / Web developerSierpień 2016 - Grudzień 2017

  Pracowałem w dziale marketingu, wykonując prace stricte techniczne. Jestem twórcą strony news.g2a.com, na której gracze z całego globu dostają świeże informację na temat gier. Dodatkowo zajmowałem się typowymi działaniami SEO, które są potrzebne do generowania większych przychodów firmy.

 • Performance Media logo

  Performance Media

  Młodszy specjalista SEOSierpień 2015 - Sierpień 2016

  Jedna z najlepszych firm marketingowych w kraju, dzięki której poznałem zaawansowane techniki SEO, procesy optymalizacyjne stron oraz sklepów internetowych. Zajmowałem się pełnym wachlarzem usług SEO – począwszy od wykrywania błędów na stronach internetowych i raportowania ich w dokumentach przedstawianych klientom firmy, po tworzenie marketingowych strategii content dla klientów.

 • LAVI sp. z o.o. logo

  LAVI sp. z o.o.

  Informatyk firmyLuty 2015 - Kwiecień 2015

  Firma LAVI była moją pierwszą firmą, w której pracowałem w swoim zawodzie. Jest to firma zajmująca się prowadzeniem dużego sklepu internetowego oraz sklepu na Allegro. Byłem odpowiedzialny za tworzenie oraz nadzór techniczny nad szablonami HTML, które były udostępniane na Allegro oraz za migrację firmy do programu SELLO, który w znacznym stopniu przyspieszył pracę biurową firmy.

Kontakt ze mną

Zapraszam do kontaktu pod numer: 794 685 375 lub na adres email: sobota.jacob@gmail.com