Jacob Sobota logo

Blog o tworzeniu stron www

 • Jak wybrać agencję interaktywną do wykonania strony internetowej?Czytaj dalej
 • Dlaczego Nuxt.js?

  Dlaczego Nuxt.js?

  Dlaczego zdecydowałem się na pracę we frameworku nuxt.js, a nie np. react lub czystym vue? Na te pytanie postaram się odpowiedzieć w poniższym artkule.

  Czytaj dalej
 • Kodowanie HTML

  Kodowanie HTML

  Poniższy wpis „kodowanie html” dedykuję wszystkim początkującym koderom HTML, jak również osobom chcącym nauczyć się HTML od podstaw. Artykuł został napisany w formie poradnika i szczegółowo przeprowadzi Was przez proces kodowania html strony www.

  Czytaj dalej
 • Nowoczesne strony www

  Nowoczesne strony www

  Świat IT i technologii pędzi do przodu, wyrzucając od czasu do czasu bardzo ciekawe rozwiązania w aspekcie tworzenia stron www. Poniższy artykuł opowie trochę o aktualnie panującym trendzie.

  Czytaj dalej
 • Tworzenie stron w WordPress.com

  Tworzenie stron w WordPress.com

  Tworzenie stron www jest niewątpliwie czasochłonnym zadaniem. Im bardziej zaawansowane funkcjonalności planujemy wdrożyć, tym więcej czasu będziemy musieli poświęcić na dopracowaniu wszystkich szczegółów.

  Czytaj dalej
 • Kodowanie CSS

  Kodowanie CSS

  Kontynuujemy kurs „kodowanie html” w miejscu, w którym go zakończyliśmy, (jeśli jesteś nowy lub nie pamiętasz już gdzie skończyliśmy zapraszam do wpisu: kodowanie html). Wpis będzie zawierał informacje głównie o stylowaniu CSS witryny, zgodnie z założonym schematem.

  Czytaj dalej
 • Edytory html

  Edytory html

  Wybór edytora HTML spośród setek darmowych, jak i płatnych edytorów jest bardzo trudny. Czym się kierować przy wyborze? Edytor online czy offline? Który z nich jest najlepszy i spełnia wszystkie potrzebne wymagania? W tym artykule postaram się odpowiedzieć na najbardziej nurtujące pytania odnośnie doboru narzędzia służącego do pisania stron www

  Czytaj dalej
 • Ile kosztuje strona www

  Ile kosztuje strona www

  Wpisujesz w Google frazę „ile kosztuje strona www„, a może „koszt strony www„, dostajesz setki stron i nie wiesz, którą ofertę wybrać? W takim razie serdecznie zapraszam do skorzystania z moich usług. Znam się dobrze na swojej pracy i sumiennie wykonuje każdy powierzone mi projekty.

  Czytaj dalej