Tworzenie stron w WordPress.com

Napisane przez JacobSobota w dniu 31 października 2017

Tworzenie stron www jest niewątpliwie czasochłonnym zadaniem. Im bardziej zaawansowane funkcjonalności planujemy wdrożyć, tym więcej czasu będziemy musieli poświęcić na dopracowaniu wszystkich szczegółów. W przypadku, gdy nasza strona m…

Tworzenie stron w WordPress.com czytaj dalej...

Edytory html

Napisane przez JacobSobota w dniu

Wybór edytora HTML spośród setek darmowych, jak i płatnych edytorów jest bardzo trudny. Czym się kierować przy wyborze? Edytor online czy offline? Który z nich jest najlepszy i spełnia wszystkie potrzebne wymagania? W tym artykule postaram się odpowiedzieć na najbardziej nurtujące pytania odnośnie doboru narzędzia służącego do pisania stron www.

Edytory html czytaj dalej...

Kodowanie CSS

Napisane przez JacobSobota w dniu

Kontynuujemy kurs „kodowanie html” w miejscu, w którym go zakończyliśmy, (jeśli jesteś nowy lub nie pamiętasz już gdzie skończyliśmy zapraszam do wpisu: kodowanie html). Wpis będzie zawierał informacje głównie o stylowaniu CSS witryny, zgodnie z założonym schematem. Serdecznie zapraszam.

Kodowanie CSS czytaj dalej...

Kodowanie HTML

Napisane przez JacobSobota w dniu

Poniższy wpis „kodowanie html” dedykuję wszystkim początkującym koderom HTML, jak również osobom chcącym nauczyć się HTML od podstaw. Artykuł został napisany w formie poradnika i szczegółowo przeprowadzi Was przez proces kodowania html strony www.

Kodowanie HTML czytaj dalej...

Znaczniki html

Napisane przez JacobSobota w dniu

W artykule znajduje się ściągawka, która w prosty sposób opisze:

  • które znaczniki html są wykorzystywane w codziennych projektach,
  • które z nich są mniej istotne, ale ciągle należy o nich pamiętać,
  • które możemy odłożyć na półkę i sięgnąć po nie tylko w konkretnym przypadku.

Zapraszam do korzystania z tej listy.

Znaczniki html czytaj dalej...

Ile kosztuje strona www

Napisane przez JacobSobota w dniu 30 października 2017

Wpisujesz w Google frazę „ile kosztuje strona www„, a może „koszt strony www„, dostajesz setki stron i nie wiesz, którą ofertę wybrać? W takim razie serdecznie zapraszam do skorzystania z moich usług. Znam się dobrze na swojej pracy i sumiennie wykonuje każdy powierzone mi projekty.

Ile kosztuje strona www czytaj dalej...